• sl1.jpg
  • sl2.jpg
  • sl5.jpg
  • sl21.jpg
  • sl22.jpg
  • sl23.jpg
  • sl24.jpg
  • sl25.jpg
  • sl26.jpg
  • sl28.jpg

Nasze suki wyżłów weimarskich

 

ORDONKA A-Awa (ur. 01.05.2016 r.) HD-A, ED 00

Młodzieżowy Champion Polski

 

Matka: Champion Polski JOTA ARAGONESA A-Awa HD-A
Ojciec: CH-AKC, GRCH-AKC A GRAYSKY A LA Fala Love'a HD-A

 

Osiągnięcia:

           

  • 22.012017 roku  Lubin o/ Legnica, Wystawa Krajowa - CAC,

                              klasa szczeniąt, ocena wybitnie obiecująca, lokata I ( 1/5 ), Najlepsze Szczenie w Rasie,

                              sędzia KRYSTYNA OPARA

 

  • Ordonka3
           

  • Ordonka1
  • Ordonka2

 

  • 20.05.2017 roku  Rzeszów, Wystawa Międzynarodowa - CACIB,

                                klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata II,

                                sędzia MAGDALENA MUSIAŁ

 

  • 20.05.2017 roku  Rzeszów, Wystawa Krakowa Psów Mysliwskich,

                                klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, Junior BOB, 

                                sędzia JAN RYK

 

  • 21.05.2017 roku  Antoninek o/ Poznań, Wystawa Krajowa Psów Ras Myśliwskich - CAC,

                               klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, Junior BOB, Zwycięzca Rasy - BOB, BOG I,

                               BEST IN SHOW lokata IV

                               sędzia MIROSŁAW OLEJNIK,

                               sędzia Best in Show ANATOLI ZHUK ( Białoruś )

 

  • 01
  • 02
  • 03

  • 04
  • 05

 

  • 4.06.2017 roku  Leszno, Wystawa Krajowa - CAC

                               klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, Junior BOB, Zwycięzca Rasy - BOB, BOG III,

                               sędzia ADAM STASIAK

 

  • 01
  • 02
  • 03

 

  • 17.06.2017 roku  Kraków, Wystawa Międzynarodowa - CACIB

                                 klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, Junior BOB, Zwycięzca Rasy - BOB, BOG IV

                                 sędzia GABRIELA RIDARCIKOVA ( Słowacja )

                                 sędzia BOG NIKOLAY SEDYKH ( Rosja )

 

  • 1a
  • 2a
  • 3a

  • 4a
  • 5a
  • 6a

 

  • 05.08.2017 roku  Sopot, Wystawa Międzynarodowa - CACIB

                                 klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I, CWC, CACIB, Zwycięzca Rasy - BOB

                                 sędzia CRISTIAN STEFANESCU  ( Rumunia )

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

 

  • 06.08.2017 roku  Sopot, Wystawa Międzynarodowa - CACIB

                                 klasa pośrednia, ocena doskonała , lokata I, CWC, res- CACIB

                                 sędzia JELENA KRUUS ( Estonia )

 

  • 15.08.2017  Golub - Dobrzyń o/ Toruń, 50 Krajowa Wystawa Psów Rasowych - CAC

                           klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I ( 1/7 ), Zwycięzca Młodzieży, Junior BOB, BOB, BOG I,                                                                                 

                BEST IN SHOW lokata I

                           sędzia WOJCIECH BURSKI

                           sędzia Best in Show JAN RYK

 

  • 1o
  • 2o
  • 3o
  • 4o
  • 5o
  • 6o

            

Rodowód

  • Rodowod-ORDONKA

UT SUPRA A-Awa (ur. 08.03.2016 r.) HD-A, ED 00

Młodzieżowy Championat Polski

 

Matka: Champion Polski JANET J. A-Awa HD-A
Ojciec: Int.Ch. C.I.B., Mł.Ch.Pl., Mł.Ch.Sk, Ch.Pl., FT 1º, Int KWW 1º    ENJOY THE WIND Just Weimaraner HD-A

 

Osiągnięcia:

 

  • 22.01.2017 roku  Lubin o/Legnica, Wystawa Krajowa - CAC

                              klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, Junior - BOB,

                     BEST IN SHOW Junior lokata IV

                              sędzia KRYSTYNA OPARA

                              sędzia Best in Show TOMASZ BORKOWSKI

 

  • Supra3
  • Supra1
  • Supra2
   

 

  • 03.06.2017 roku  Leszno, Wystawa Krajowa - CAC    

                               klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, Junior - BOB, BOG I,

                               BEST IN SHOW Junior lokata III

                               sędzia BOB  TADEUSZ CHWALNY

                               sędzia BOG  PIOTR KRÓL

                               sędzia Best in Show Junior  JAROSŁAW GRUNT

 

  • 01
  • 02
  • 03

  • 04
  • 05

 

  • 10.06.2017 roku  Szczecin, Wystawa Krajowa - CAC

                                  klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I, Zwycięzca Młodziezy, Junior - BOB, BOB, BOG II,

                                 BEST IN SHOW Junior lokata IV

                                 sędzia ANDRZEJ KAŻMIERSKI

                                 sędzia BOG  ANDRZEK KAŻMIERSKI

                                 sędzia Best in Show Junior  JAROSŁAW GRUNT

 

  • 01
  • 02
  • 03

  • 04
  • 05

 

  • 11.06.2017 roku Szczecin, Wystawa Krajowa - CAC

                                klasa pośrednia, ocenadoskonała, lokata I, NDSwR, Zwycięzca Rasy - BOB, BOG II

                                sędzia LESZEK SALOMON

 

  • 01
  • 02

 

  • 17.06.2017 roku  KRAKÓW, Wystawa Międzynarodowa - CACIB

                                 klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I, NDS w R, CACIB

                                 sędzia GABRIELA RIDARCIKOVA ( Słowacja )

 

  • _MG_0536-gut

 

  • 24.06.2017 roku  KOŁOBRZEG, wystawa Międzynarodowa - CACIB

                                 klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I, CWC, CACIB, Zwycięzca Rasy - BOB, BOG II

                                 sędzia LIVIJA ZIZEVSKE ( Litwa )

 

  • 1a
  • 2a
  • 3a

  • 4a
  • 5a
  • 6a

 

  • 22.07.2017 roku  CZĘSTOCHOWA, Wystawa Międzynarodowa - CACIB

                                   klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I ( 1/4 ), Zwycięzca Młodzieży, Junior BOB,

                                   BEST IN SHOW JUNIOR lokata III

                                   sędzia ANDRZEJ BRABLETZ

                                   sędzia Best in Show Junior  JANUSZ OPARA

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

 

                             

Rodowód

  • Rodowod-SUPRA

Champion Polski JOTA ARAGONESA A-Awa (ur. 28.12.2010 r.) HD-A

Matka: Champion Polski PRYMA A-Awa HD-A
Ojciec: Multi Champion, Zw. Świata Nani's Clay Pigeon "Homer" HD-A

  • jota-1
  • jota-2
  • jota-p1310153
  • jota-p1310219
  • 1jota1
  • 2jota-aragonesa

Osiągnięcia wyżła:

    • 10.07.2011 r., Gdynia, Wystawa Krajowa, klasa szczeniąt, ocena wybitnie obiecująca, lokata I, Najlepsze szczenię w rasie, sędzia – Marlena JAKUBOWSKA; BEST IN SHOW PUPPIES  - I miejsce, sędzia Ewa SZELIGA – SZEREMETA.
    • 23.06.2013 r., Jelenia Góra, Wystawa Krajowa, klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, NDSwR, BOB, BOG I,
      sędzia Janusz SAJNÓG;

  • jota-20130623
    1. 13.07.2013 r., Warszawa, Wystawa Międzynarodowa, klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I (1/6), CWC, Res - CACIB,  sędzia – Tadeusz  CHWALNY
    2. 21.07.2013 r., Legnickie Pole, Wystawa Krajowa Psów Myśliwskich, klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, NDSwR, BOB, sędzia – Andrzej  JAKUBOWSKI; BOG I miejsce, sędzia – Marlena JAKUBOWSKA;

      BEST IN SHOW - I miejsce
      sędzia -  Leos JANĆIK (Czechy).

  

Best of Group

  • 01
  • 02
  • 03

BEST IN SHOW

  • 01
  • 02
  • 03

  • 04
  • 05
  • 06

 

    • 21.08.2013 r., Sopot, Wystawa Międzynarodowa, klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I (1/3), CWC, CACIB, NDSwR, BOB, sędzia – Dorota  WITKOWSKA; BOG II miejsce, sędzia – Aleksander SKRZYŃSKI;

  • p1310300
  • p1310302
    • 31.08.2013 r., Chorzów, Wystawa Krajowa, klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, NDSwR, BOB, BOG I miejsce;
      BEST IN SHOW - I miejsce
      sędzia - Janusz OPARA.

    

Best of Group

  • p1310311

BEST IN SHOW

  • p1310316
  • p1310333
    • 13.10.2013 r., Gorzów Wielkopolski, Wystawa Krajowa, klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, BOB, BOG II, sędzia - Marlena JAKUBOWSKA.
    • 06.01.2014 r., Mielno o/Koszalin, Wystawa Krajowa, klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, NDSwR, BOS, sędzia - Małgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska. Ukończony Championat Polski.
    • 23.02.2014 r. Leszno, Wystawa Championów, ocena doskonała, lokata I, CWC, BOB, Zwycięzca Wystawy Championów;
      w trójce BOG, w finałowej 16 -stce, sędzia - Aleksander SKRZYŃSKI;
  • P1320223
  • 6.04.2014 r. Nowy Dwór Mazowiecki o/Legionowo, Wystawa Krajowa, klasa championów, ocena doskonała, lokata I, CWC, BOB, BOG I - sędzia Tomasz BORKOWSKI,
    BEST IN SHOW - II miejsce
    sędzia - Galina ZHUK (Białoruś)
    • P1320705
    • P1320720
    • P1320722
    • P1320736
  • 1.06.2014 r., Leszno, Wystawa Międzynarodowa - PRESTIGE 2014, klasa championów, ocena doskonała, lokata I, CWC, CACIB, NDSwR, BOB, sędzia - Tadeusz CHWALNY; BOG II miejsce, sędzia - Aleksander SKRZYŃSKI.
  • P1330036
  • P1330041
  • 12.07.2014 r. Warszawa, Wystawa Międzynarodowa, klasa championów, ocena doskonała, lokata I (1/3), Res Cacib , sędzia – Vyacheslav Werbitskij (Białoruś).
  • 1.8.2014 r. Helsinki, World Dog Show, klasa championów, ocena doskonała, sędzia – Kathy Gorman (Anglia).

 

Rodowód wyżła

  • jota

Champion Polski JANET J. A-Awa (ur. 28.12.2010 r.) HD-A

Matka: Champion Polski PRYMA A-Awa HD-A
Ojciec: Multi Champion, Zw. Świata Nani's Clay Pigeon "Homer" HD-A

  • janka-1
  • janka-2
  • 1obraz-061
  • P1

  • 1janka3miejsce
  • P2

Osiągnięcia wyżła:

  • 18.01.2012 r., Mielno odział Koszalin, Wystawa Krajowa, klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, NDSwR, BOB,BOG III,
    sędzia – Wojciech BURSKI
  • 30.01.2012 r., Świebodzice oddział Wałbrzych, Wystawa Krajowa, klasa otwarta, ocena doskonała, lokata II,
    sędzia – Krystyna  OPARA.
  • 06.01.2013 r., Mielno odział Koszalin, Wystawa Krajowa, klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, NDSwR, BOB,BOG II,
    sędzia – Andrzej  MANIA.
  • 14.04.2013 r., Pawłowice ORŁ Legnica, Próby polowe wyżłów, dyplom I stopnia, (87/100 pkt.);
  • 01.04.2014 r., Leszno, Wystawa Międzynarodowa - PRESTIGE 2014, klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, sędzia - Tadeusz CHWALNY. Ukończony Championat Polski.

Rodowód wyżła

  • janet-j

Champion Polski GEORGIA Atria Cordis 'GAMA' (ur. 28.08.2011 r.) HD-B

Matka: Inter Champion (CIE) Multi Champion V-ce Zw. Świata Bromhund Werwa HD-A
Ojciec: Ch. Nani's Smart Aleck

  • 1123
  • 2505

  • georgia1miejsce

Osiągnięcia wyżła:

  • 18.01.2012 r., Mielno odział Koszalin, Wystawa Krajowa, klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, Junior - BOB,
    sędzia – Wojciech BURSKI
  • 30.01.2012 r., Świebodzice oddział Wałbrzych, Wystawa Krajowa, klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I, CWC, NDSwR, BOB,
    sędzia – Krystyna OPARA. BOG I – sędzia – Janusz OPARA.
  • 06.01.2013 r., Mielno odział Koszalin, Wystawa Krajowa, klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I, CWC, 
    sędzia – Andrzej MANIA.
  • 14.04.2013 r., Pawłowice ORŁ Legnica, Próby polowe wyżłów, dyplom I stopnia, (83/100 pkt.);
  • 30.06.2013, Szczecin, Wystawa Międzynarodowa, klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I. CWC, NDSwR, CACIB, sędzia - Espen ENGH  (Norwegia). Ukończony Championat Polski.

Rodowód wyżła

  • georgia-atria-cordis

Champion Polski Weimaranus YELLOW TAXI 'TUBA' (ur. 22.02.2012 r.) HD-A

Matka: Multi Champion, EVERLASTING GREYNESS WEIMARANUS Duma Kazana
Ojciec: Zw. Świata, 2x Klubowy Zw. Świata Weimaranus QUIZMASTER :Luis" HD-A

  • 01
  • 02
  • 02

Osiągnięcia wyżła:

  • 14.04.2013 r., Pawłowice ORŁ Legnica, Próby polowe wyżłów, dyplom I stopnia, (86/100 pkt.);
  • 13.10.2013 r., Gorzów Wielkopolski, Wystawa Krajowa, klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I, CWC, sędzia - Marlena JAKUBOWSKA
  • 01.03.2014 r., Drzonków, o/Zielona Góra, Wystawa Międzynarodowa, klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, Res - CACIB - sędzia Alenka POKORN ( Słowenia).
  • 25.01.2015 r., Głogów, o/Legnica, Wystawa Krajowa, klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, sędzia Dorota WITKOWSKA; ukończony Championat Polski;
    • P1330831

Rodowód wyżła

  • yellow-taxi

Champion Polski, Młodzieżowy Champion Polski POLKA A-Awa (ur. 02.10.2006 r.)

Matka: Ch.Pl., Zw. Europy FRAZA Kacze Gniazdo
Ojciec: Ch.Pl., Mł. Ch.Pl. ELEGANT ELXANDER Duma Kazana

 

Osiągnięcia wyżła:

  • 01.07.2007 r., Gorzów Wlkp., Wystawa krajowa, klasa szczeniąt, ocena wybitnie obiecująca, lokata I, Najlepsze szczenię w rasie, sędzia - Adam STASIAK; BEST IN SHOW PUPPIES  - III miejsce, sędzia Zygmunt JAKUBOWSKI;
  • 29.07.2007 r. Będzin, Wystawa Krajowa, klasa młodzieży,  ocena doskonała, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, Junior BOB, BOB, sędzia - Małgorzata LORENC; BOG - I miejsce, sędzia Dorota WITKOWSKA; BOG Junior - I miejsce,  BEST IN SHOW JUNIOR - III miejsce, sędzia - Jaroslav KUBALA;
    BEST IN SHOW - III miejsce, sędzia - Piotr ŚLIWKA;
  • 05.08.2007r., Legnica, Wystawa Krajowa, klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I, Zwycięzca  Młodzieży, sędzia - Magdalena ŚWIĘTOŃ;
  • 01.09.2007 r., Czerniejewo, Wystawa Klubowa, klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata II, sędzia - Aleksander SKRZYŃSKI;
  • 30.09.2007 r., Wrocław, Wystawa Międzynarodowa, klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I (1/5) Zwycięzca Młodzieży, Junior BOB, sędzia - Peter BEYERRSDORF; BOG  Junior - I miejsce, BEST IN SHOW JUNIOR - II miejsce, sędzia - Piotr ŚLIWKA;
  • 10.11.2007 r., Poznań, Wystawa Międzynarodowa, klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata II (2/6), sędzia - Vladimir PISKAY (SK);
  • 25.01.2008 r., Legnica, Wystawa Krajowa, klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, NDSwR, BOB, BOG - II,sędzia rasy- Małgorzata SUPRONOWICZ, sędzia BOG.7.- Andrzej KAŹMIERSKI;
  • 27.04.2008 r.,Opole, Wystawa Międzynarodowa, klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, CACIB, NDSwR, sędzia - Dorota WITKOWSKA;
  • 01.06.2008 r.Leszno, Wystawa Międzynarodowa, klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, CACIB, NDSwR, BOB, sędzia - Krystyna OPARA;
  • 07.06.2008 r., Antoninek, Wystawa Krajowa, klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, NDSwR, sędzia - Andrzej  MANIA;
  • 28.09.2008 r.,Wrocław, Wystawa Międzynarodowa, klasa otwarta, ocena doskonała, lokata II/6, sędzia - Ewa SZELIGA-SZEREMETA;
  • 05.10.2008 r., Przechlewko, Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich, klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, NDSwR, BOB, BOG III, sędzia - Małgorzata LORENC;

Zdjęcia:

30.09.2007 r., Wrocław, Wystawa Międzynarodowa

  • polka01bg
  • polka03bg
  • polka04bg

  • polka05bg

29.07.2007 r., Będzin, Wystawa Krajowa

  • polka6bg

Ring 7 Grupy - POLKA A-Awa

  • polka7bg
  • polka8bg

Best in Show Junior

  • polka12bg
  • polka13bg

Best in Show

  • polka10bg
  • polka11bg

01.07.2007 r., Gorzów Wlkp., Wystawa Krajowa

  • polka2bg

Rodowód wyżła

  • polka-a-awa

Champion Polski, Zwycięzca Europy FRAZA Kacze Gniazdo (ur. 21.09.2003 r.) -------------- w naszej pamięci

Matka: Ch.Pl. ALBA Polne
Ojciec: Int.Ch., Ch.Pl., Zw. Świata, Zw. Europy AfterNani's KNIGHT RIDER

 

Osiągnięcia wyżła

  • Próby polowe - Dyplom I stopnia (90/100 pkt.);
  • 04.09.2004 r. Zielona Góra: klasa młodzieży, lokata I, Zw. Mł., BOB, BOG III, sędzia - Tadeusz CHWALNY;
  • 13.02.2005 r. Bydgoszcz: klasa pośrednia, ocena dosk. lokata I, CWC, NSWR, BOB, BOG I, sędzia - Dorota WITKOWSKA;
  • 18.03.2005 r. Katowice: Wystawa Międzynarodowa - Klasa Pośrednia, Ocena Dosk., Lokata I, CWC, CACIB, NSwR, BOB, BOG III, sędzia - Istvan NAGY;
  • 24.04.2005 r. Opole, Wystawa Międzynarodowa, klasa pośrednia, ocena doskonała, CWC, CACIB, N.S.w R, sędzia - Krystyna OPARA;
  • 01.05.2005 r. Łódź, Wystawa Międzynarodowa, klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I, CWC, CACIB, NSwR, BOB, BOG III, sędzia - Tatiana UREK;
  • 29.05.2005 r. Leszno, Wystawa Międzynarodowa , klasa pośrednia, ocena doskonala, lokata I, CWC, NSwR, CACIB, sędzia - Dorota WITKOWSKA;
  • 04.06.2005 r. Tulln (Austria), Europejska Wystawa, klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I, CAC, CACIB - Zwycięzca Europy, BOB - Zwycięzca Rasy, sędzia - Marek Roszkiewicz;
  • 25.06.2005 r. Kraków, Wystawa Międzynarodowa , klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I, CWC, NSwR, CACIB, BOB, BOG II, sędzia - Dorota WITKOWSKA;
  • 13.08.2005 r. Sopot, Wystawa Międzynarodowa, klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I, CWC, NSwR, CACIB, BOB, BOG I, sędzia - Stefan SINKO;
  • 21.08.2005 r. Toruń, Wystawa Krajowa, klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, NSwR, BOB, BOG I, sędzia - Andrzej BRABLETZ;
  • 26.02.2006 r. Leszno, Wystawa Championów, ocena doskonała, lokata I, CWC, N.S.w R.; Zwycięzca Wystawy Championów; sędzia - Elżbieta SOBIESZCZAŃSKA;
  • 28.05.2006 r. Leszno, Wystawa Międzynarodowa, klasa championów, ocena doskonała, lokata I, CWC, NSwR, CACIB, sędzia - Piotr ŚLIWKA;
  • 03.06.2006 r. Poznań Antoninek, Wystawa Psów Ras Myśliwskich, klasa championów,ocena doskonała, lokata I, CWC, NSwR, Zwycięzca Rasy, sędzia - Małgorzata LORENC;
  • 11.06.2006 r.Helsinki, Wystawa Europejska, klasa championów, ocena doskonała, lokata I, sędzia - Paavo MATTILA;

Poniżej kilka zdjęć z europejskiej wystawy w Tulln, gdzie FRAZA uzyskała tytuł Zwyciężczyni Europy

  • 10fraza-zwyciezca
  • 1fraza-zwyciezca
  • 4fraza-zwyciezca

  • 5fraza-zwyciezca
  • 6fraza-zwyciezca
  • 7fraza-zwyciezca

  • 8fraza-zwyciezca
  • wyzel-weimarski-FRAZA-dyplom1
  • wyzel-weimarski-FRAZA-dyplom2

FRAZĘ na ringu w Tulln prezentowała Barbara Gołębiowska. Bardzo Tobie Basiu za to dziękujemy!

 

Rodowód wyżła

 

  • fraza-a-awa