• IMG_6959.JPG
  • mmm.JPG
  • nnnnnnnnnn.JPG
  • sl1.jpg
  • sl2.jpg
  • sl5.jpg
  • sl21.jpg
  • sl24.jpg
  • szczenieta-i-ogony.jpg
  • ttt.jpg

Nasze suki :

 

 

ORDONKA A-Awa  (ur. 01.05.2016 r.) HD-A, ED 00

 

Grand Champion Polski

Champion Polski

Młodzieżowy Champion Polski

Młodzieżowy Zwycięzca Polski

Zwycięzca Wystawy Championów


 

Matka: Champion Polski JOTA ARAGONESA A-Awa HD-A
Ojciec: CH-AKC, GRCH-AKC A GRAYT A LA Fala Love'a HD-A

 

 

Osiągnięcia:

 

           

  • 22.01.2017 - Wystawa Krajowa - Lubin o/ Legnica

                                  klasa szczeniąt, ocena wybitnie obiecująca, lokata I ( 1/5 ), Najlepsze Szczenie w Rasie,

                                 

  • Ordonka3
           

  • Ordonka1
  • Ordonka2

 

Sędzina : Krystyna Opara

Handling : Paulina Lisiak

 

 

  • 20.05.2017  -  Wystawa Międzynarodowa - CACIB, Rzeszów

                                     klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata II,

                                     Sędzina : Magdalena Musiał

 

 

  • 20.05.2017  -  Wystawa Krakowa Psów Mysliwskich, Rzeszów

                                     klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, Junior BOB, 

                                     Sędzia : Jan Ryk

 

 

  • 21.05.2017  -  Wystawa Krajowa Psów Ras Myśliwskich - Antoninek o/ Poznań

                                     klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, Junior BOB, Zwycięzca Rasy - BOB, BOG I

                                   

                                           BEST IN SHOW lokata IV

                                        

                                 

  • 01
  • 02
  • 03

  • 04
  • 05

 

Sędzia : Mirosław Olejnik

Sędzia BIS : Anatoli Zhuk ( Białoruś )

Handling : Paulina Lisiak

 

 

  • 4.06.2017  -  Wystawa Krajowa - Leszno

                                  klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, Junior BOB, Zwycięzca Rasy - BOB

                                  BEST OF GROUP lokata III

 

  • 01
  • 02
  • 03

 

Sędzia : Adam Stasiak

Handling : Paulina Lisiak

 

 

  • 17.06.2017  -  Wystawa Międzynarodowa CACIB - Kraków

                                    klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, Junior BOB, Zwycięzca Rasy - BOB, BOG IV

                                 

  • 1a
  • 2a
  • 3a

  • 4a
  • 5a
  • 6a

 

Sędzina : Gabriela Ridarcikova  ( Słowacja )

Sędzia BOG : Nikolay Sedykh  ( Rosja )

Handling : Paulina Lisiak

 

 

  • 05.08.2017 -  Wystawa Międzynarodowa CACIB - Sopot

                                   klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I, CWC, CACIB, Zwycięzca Rasy - BOB

                                  

 

  • 1
  • 2
  • 4

 

Sędzia : Cristian Stefanescu ( Rumunia )

Handling : Paulina Lisiak

 

 

  • 06.08.2017  -  Wystawa Międzynarodowa  CACIB - Sopot

                                    klasa pośrednia, ocena doskonała , lokata I, CWC, res.CACIB

                                    Sędzina : Jelena Kruus ( Estonia )

 

 

  • 15.08.2017  -  50 Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Golub, Dobrzyń o/ Toruń

                                  klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I ( 1/7 ), Zwycięzca Młodzieży, Junior BOB, BOB                                                 

 

                                      

                                       BEST OF GROUP lokata I     

                        

                        BEST IN SHOW lokata I  !!!

                                                                  

 

  • 1o
  • 2o
  • 3o
  • 4o
  • 5o
  • 6o

 

Sędzia : Wojciech Burski

Sędzia BIS : Jan Ryk

Handling : Paulina Lisiak

 

 

  • 21.10.2017  -  Wystawa Międzynarodowa  Psów Rasowych CACIB - Poznań ( Zwycięzca Polski 2017 )

                                     klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata 1/9, Zwycięzca Młodzieży , Najlepszy Junior w Rasie

                                     ( na ringu honorowych w finałowej 13 - stce ). Nominacja na CRUFTS 2018.

                                  

  • DSC_3022

 

Sędzia : Ferdinando Asnaghi  ( Włochy )

Handling : Paulina Lisiak

 

 

  •  22.10.2017 -  Wystawa Międzynarodowa Psów Rasowych CACIB - Poznań ( Zwycięzca Polski 2017 )

                                    klasa młodzieży,  ocena doskonała, lokata 1/10, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie,

                                    MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA  POLSKI
     

                  BEST IN SHOW JUNIOR  lokata I  !!!

                                        ( ponad 160 najlepszych juniorów wszystkich ras na ringu honorowym )

                                        

 

  • 2
  • P1470379uuuuuuuuuuuuu
  • 1
  • 3

 

Sędzia  : Dorota Witkowska

Sędzia BOG : Andrzej Brabletz

Sędzia BIS Junior : Andrzej Kaźmierski

Handling : Paulina Lisiak

 

 

  •  09.11. 2017  -  WYSTAWA ŚWIATOWA  /  WORLD DOG SHOW - LIPSK

                                      klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I ( 1/11 ), CAC / VDH - CERTIFICATE

                                      Wybrana do najlepszej czwórki suk walczących o Zwycięstwo Świata !!!

                               

 

  • 1
  • 222
  • 333
  • 4
  • 5
  • 6
  • 2

 

Sędzia : Augusto Benedicto Iii Santos  ( Filipiny ) 

Handling : Barbara Bielak

 

 

  • 14.01.2018  -  Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Brodnica o/ Toruń

                                    klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I, CWC, Zwyciężca Rasy - BOB

                                   

                                    BEST OF GROUP lokata II

 

  • Ordonkka-Brodnica
  • grupa-Toru

 

Sędzia BOB / BOG : Piotr Król 

Handling : Barbara Bielak

 

 

  •  04.02.2018  -  Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB -  Bydgoszcz

                                     klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata III

                                     Sędzia : Aleksander Skrzyński

 

 

  • 25.02.2018  -  CHAMPION OF CHAMPION'S SHOW - Leszno

                                    klasa championów, ocena doskonała, lokata I, CWC, Zwycięzca Wystawy Championów,

                                    BOB, Finalista ( finałowa 16 );

                                    Ukończyła Championat Polski.

                                                  

 

  • 155304_DSC8793_big
  • P1490007
  • P1490053

  • P1490019
  • P1490022

  • 170819_DSC9286_big
  • 170826_DSC9294_big
  • 170850_DSC9303_big

 

Sędzia  :                    Andrzej Kaźmierski

Sędzina BOG:            Jadwiga Konkiel

Sędziowie Finałów:     Krystyna Opara

                                 Andrzej Kaźmierski

                                 Dusan Paunovic  (Serbia)

 

 Handling : Barbara Bielak

 

 

  •  02.06.2018  -  Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB - Leszno

                                     klasa championów, ocena doskonała, lokata I, CWC, CACIB , Najlepsza Suka w Rasie, BOB

                  

                                    

                                     BEST OF GROUP lokata II

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • _MG_9307

 

Sędzia            :  Luis Pinto Teixeira ( Portugalia )             
Sędzina BOG  :  Dorota Witkowska

Handling          : Barbara Bielak

 

 

  • 09.06.2018  -  Krajowa Wystawa Psów Ras Myśliwskich - Uzarzewo o/ Poznań

                                    klasa championów, ocena doskonała, lokata I, CWC, NDSwR, BOS.

                                    Sędzia : Tadeusz Chwalny

                                    Handling : Barbara Bielak

 

 

  • 09.06.2018  -  Klubowa Wystawa Wyżłów - Uzarzewo o/ Poznań

                                    klasa championów, ocena doskonała, lokata II

                                    Sędzia : Chris Hancock ( Irlandia )

                                    Handling : Barbara Bielak

 

 

  • 30.06.2018  -  Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB - Szczecin

                                    klasa championów, ocena doskonała, lokata I, CWC, CACIB , Najlepsza Suka w Rasie, BOS.

                                  

  • 1
  • 2

 

Sędzia : Andrzej Kaźmierski

Handling : Paulina Lisiak

 

  • 04.08.2018  -  Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB - Sopot

                                    klasa championów, ocena doskonała, lokata I, CWC, CACIB , BOB.

                                    Ukończyła Grand Championat Polski.

 

  • 1
  • 2

 

Sędzia : Vajćslav Dhagistani ( Serbia )

Handling : Barbara Bielak

 

 

  • 05.08.2018  -  Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB - Sopot

                                    klasa championów, ocena doskonała, lokata I, CWC, CACIB , BOS.

 

 

  • 1
  • 2

 

Sędzina : Małgorzata Lorenc

Handling : Barbara Bielak

 

 

  • 11. 08. 2018 roku - WORLD DOG SHOW - Amsterdam

                                              klasa championów, ocena doskonała, lokata 2/17.

                                       

                                      

 

  • 1
  • 2
  • 3

  • 4
  • 5
  • 6

  • 7
  • 8
  • 9

  • 10
  • 11
  • 12

  • 13
  • 14
  • 15

 
 

 

PARA  HODOWLANA  

V-ce ZWYCIĘSTWO

 

    ORDONKA  A-Awa  i  TANGO  A-Awa

 

  • 1
  • 2
  • 3

  • 4
  • 5
  • 6

  • 7
  • 8
  • 9

  • 10
  • 11
  • 12

  • 13
  • 14
  • 15

 

 

Sędzia BOB : Marko Lepasaar ( Estonia )

Sędzina BOG : Tatjana Urek ( Słowenia )

Handling : Barbara Bielak

Handling Par Hodowlanych : Barbara Bielak i Paulina Lisiak

 

 

  • 25.08.2018 - Międzynarodowa Wystawa CACIB - Lipsk                      

                                  klasa otwarta, ocena doskonała, lokata II

 

  • 1

 

Sędzia : M.A. Martinez ( Argentyna )

Handling : Barbara Bielak

 

 

  • 26.08.2018 - Międzynarodowa Wystawa CACIB - Lipsk ( German Winner )

                                  klasa championów, ocena doskonała, lokata I, CAC - VDH ( x2 ) , res.CACIB

 

 

  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

Sędzina : Ligita Zake ( Litwa )

Handling : Barbara Bielak

Handling Par Hodowlanych : Barbara Bielak, Paulina Lisiak

                               

                                    

                                  

Rodowód

  • Rodowod-ORDONKA

 

ORDONKA  A-Awa jest kuzynką UT SUPRY  A-Awa i ULVERA  A-Awa

 


 

UT SUPRA A-Awa (ur. 08.03.2016 r.) HD-A, ED 00

Champion Polski

Młodzieżowy Champion Polski

Zwycięzca Polski

 

Matka: Champion Polski JANET J. A-Awa HD-A
Ojciec: Int.Ch. C.I.B., Mł.Ch.Pl., Mł.Ch.Sk, Ch.Pl., FT 1º, Int KWW 1º    ENJOY THE WIND Just Weimaraner HD-A

 

Osiągnięcia:

 

  • 22.01.2017 -  Wystawa Krajowa - Lubin o/Legnica

                                      klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, Junior - BOB, 

 

                               BEST IN SHOW Junior lokata IV

                                       

                                 

  • Supra3
  • Supra1
  • Supra2

 

Sędzina : Krystyna Opara                                    

Sędzia BIS:  Tomasz Borkowski  

 

  • 03.06.2017  -  Wystawa Krajowa - Leszno 

                                       klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, Junior - BOB, BOB

                                

                                            BEST OF GROUP lokata I

                           BEST IN SHOW Junior lokata III

 

  • 01
  • 02
  • 03

  • 04
  • 05

                                        

 Sędzia   : Tadeusz Chwalny 

 Sędzia BOG : Piotr Król

 Sędzia BIS Junior : Jarosław Grunt 

 Handling : Paulina Lisiak

 

 

 

  • 10.06.2017  -  Wystawa Krajowa - Szczecin

                                        klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I, Zwycięzca Młodziezy, Junior - BOB, BOB

                                   

                                        BEST OF GROUP lokata II

                                     

                      BEST IN SHOW Junior lokata IV

                                       

  • 01
  • 02
  • 03

  • 04
  • 05

 

 Sędzia : Andrzej Każmierski

 Sędzia BOG : Andrzej Kaźmierski 

 Sędzia BIS :  Jarosław Grunt

 Handling : Paulina Lisiak

 

 

 

  • 11.06.2017  -  Wystawa Krajowa - Szczecin

                                       klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I, CWC, NDSwR, Zwycięzca Rasy - BOB

                                   

                                       BEST OF GROUP lokata II

                                 

  • 01
  • 02

 

Sędzia : Leszek Salomon

Handling : Paulina Lisiak

 

  • 17.06.2017  -  Wystawa Międzynarodowa  CACIB -  Kraków

                                       klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I, NDSwR, CWC, CACIB

                                  

  • _MG_0536-gut

 

Sędzina : Gabriela Ridarcikova  ( Słowacja )

Handling : Paulina Lisiak

 

  • 24.06.2017  -  Wystawa Międzynarodowa - CACIB, Kołobrzeg
                            klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I, CWC, CACIB, Zwycięzca Rasy - BOB

                                    

                                        BEST OF GROUP lokata II

                                 

  • 1a
  • 2a
  • 3a

  • 4a
  • 5a
  • 6a

 

Sędzina : Livija Zizevske ( Litwa )

Handling : Paulina Lisiak

 

  • 22.07.2017  -  Wystawa Międzynarodowa  CACIB - Częstochowa

                                        klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I ( 1/4 ), Zwycięzca Młodzieży, Junior BOB,

                                        

                                    BEST IN SHOW JUNIOR lokata III

                                        

       

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

 

Sędzia : Andrzej Brabletz

Sędzia BIS Junior : Janusz Opara

Handling : Paulina Lisiak

 

  • 21.10.2017  -  Wystawa Międzynarodowa  Psów Rasowych - CACIB, Poznań ( Nominacja na CRUFT 2018 )

                                       klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata 1/3, CWC, CACIB, NDSwR, BOS.

                                       Nominacja na CRUFTS 2018.

                                 

  • sup1

 

Sędzia : Ferdinando Asnaghi ( Włochy )

 

  • 22.10.2017  -  Wystawa Międzynarodowa Psów Rasowych - CACIB, Poznań ( Zwycięzca Polski 2017 )

                                       klasa posrednia, ocena doskonała, lokata 1/3, CWC, CACIB, Best Bitch, Zwycięzca Rasy, BOB,

                                       ZWYCIĘZCA POLSKI

                     BEST OF GROUP lokata I ( Reprezentuje grupę VII - wyżłów w BEST IN SHOW )        

      

 

  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

 

Sędzina  : Dorota Witkowska

Sędzia BOG : Andrzej Brabletz

Handling : Paulina Lisiak

 

 

  • 09. 11. 2017  -  WYSTAWA ŚWIATOWA  /  WORLD DOG SHOW, LIPSK

                                         klasa otwarta, ocena doskonała

                                 

 

  • 1
  • 1
  • 2

 

Sędzia : Augusto Benedicto Iii Santos ( Filipiny )

Handling : Barbara Bielak

 

 

  • 27.05.2018  -  Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Ustka o/ Słupsk

                                       klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, BOB

                                   

                                       BEST OF GROUP lokata II

                                       Ukończyła Polski Championat Polski

                                  

                                  

  • Supra-1
  • _MG_8871

 

 Sędzina : Elżbieta Sobieszczańska                                            

 Handling : Barbara Bielak

 

  • 09.06.2018  -  Krajowa Wystawa Psów Ras Myśliwskich - Uzarzewo o/ Poznań

                                       klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I ( 1/3 ), CWC.

                                       Sędzia : Tadeusz Chwalny

                                       Handling : Barbara Bielak

 

  • 09.06.2018  -  Klubowa Wystawa Wyżłów - Uzarzewo o/ Poznań

                                       klasa otwarta, ocena doskonała.

                                       Sędzia : Chris Hancock ( Irlandia )

                                       Handling : Barbara Bielak

 

  • 11. 08. 2018 roku - WORLD DOG SHOW - Amsterdam

                                                   klasa otwarta, ocena doskonała.

 

  • 1
  • 2
  • 3

  • 4
  • 5
  • 6

  • 7
  • 8
 

Sędzia BOB : Marko Lepasaar ( Estonia )

Sędzina BOG : Tatjana Urek ( Słowenia )

Handling : Barbara Bielak

 

 

Rodowód

  • Rodowod-SUPRA

 

UT SUPRA  A-Awa jest siostrą ULVERA  A-Awa i kuzynką ORDONKI  A-Awa

 


 

JOTA ARAGONESA A-Awa  (ur. 28.12.2010 r.) HD-A

Champion Polski

 

Matka: Champion Polski PRYMA A-Awa HD-A
Ojciec: Multi Champion, Zw. Świata Nani's Clay Pigeon "Homer" HD-A

 

  • jota-1
  • jota-2
  • jota-p1310153
  • jota-p1310219
  • 1jota1
  • 2jota-aragonesa

 

Osiągnięcia :

 

  • 10.07.2011  -  Wystawa Krajowa - Gdynia
                           klasa szczeniąt, ocena wybitnie obiecująca, lokata I, Najlepsze szczenię w rasie

                                       Sędzina : Marlena Jakubowska

                                       Sędzina  BIS: Ewa Szeliga - Szeremeta

 

  •  23.06.2013  -  Wystawa Krajowa, Jelenia Góra

                                        klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, NDSwR, BOB,

                                        BEST OF GROUP lokata I 

 

  • jota-20130623

                                           

                                      Sędzia : Janusz Sajnóg

 

 

  • 13.07.2013  -  Wystawa Międzynarodowa, Warszawa

                                        klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I (1/6), CWC, res.CACIB

                                        Sędzia : Tadeusz Chwalny

 

  • 21.07.2013  -  Wystawa Krajowa Psów Myśliwskich - Legnickie Pole

                                        klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, NDSwR, BOB, 

                                        BEST OF GROUP lokata I       

 

  • 01
  • 02
  • 03

 

                                     BEST IN SHOW lokata I !!!

 

  • 01
  • 02
  • 03

  • 04
  • 05
  • 06

                                         

                                      Sędzia : Andrzej Jakubowski

                                      Sędzina BOG : Marlena Jakubowska

                                      Sędzia BIS : Leos Janćik (Czechy)

 

 

  • 21.08.2013 -  Wystawa Międzynarodowa CACIB - Sopot

                                      klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I (1/3), CWC, CACIB, NDSwR, BOB

                                      BEST OF GROUP lokata II

 

  • p1310300
  • p1310302

                                        

                                    Sędzina : Dorota Witkowska

                                    Sędzia BOG : Aleksander Skrzyński

 

 

 

  • 31.08.2013 - Wystawa Krajowa - Chorzów

                                     klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, NDSwR, BOB

                    BEST OF GROUP lokata I

 

  • p1310311

                                        

                                BEST IN SHOW lokata I !!!

 

  • p1310316
  • p1310333

 

                                   Sędzia : Janusz Opara

    

 

  • 13.10.2013 - Wystawa Krajowa - Gorzów Wielkopolski

                                     klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, BOB

                          BEST OF GROUP lokata II

                                    Sędzina : Marlena Jakubowska

 

  • 06.01.2014 - Wystawa Krajowa - Mielno o/Koszalin

                                    klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, NDSwR, BOS. Ukończony Championat Polski.

                                    Sędzina : Małgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska

 

  • 23.02.2014 - Wystawa Championów - Leszno

                                     ocena doskonała, lokata I, CWC, BOB, Zwycięzca Wystawy Championów;
                                     w trójce BOG, w finałowej 16 -stce

 

  • P1320223

 

                                   Sędzia : Aleksander Skrzyński

 

 

  • 06.04.2014  -  Wystawa Krajowa - Nowy Dwór Mazowiecki o/Legionowo,

                                       klasa championów, ocena doskonała, lokata I, CWC, BOB

 

                              BEST OF GROUP lokata I

 

                                    BEST IN SHOW lokata II !!!

 

  • P1320705
  • P1320720
  • P1320722
  • P1320736

 

                                    Sędzia BOG : Tomasz Borkowski

                                    Sędzia BIS: Galina Zhuk ( Białoruś )

 

 

 

  • 01.06.2014  - Wystawa Międzynarodowa CACIB - Leszno PRESTIGE 2014

                                      klasa championów, ocena doskonała, lokata I, CWC, CACIB, NDSwR, BOB

                           BEST OF GROUP lokata II

 

  • P1330036
  • P1330041

                                      

                                   Sędzia : Tadeusz Chwalny

                                   Sędzia BOG : Aleksander Skrzyński

 

  • 12.07.2014  -  Wystawa Międzynarodowa CACIB - Warszawa,

                                       klasa championów, ocena doskonała, lokata I (1/3), res.CACIB

                                      Sędzia : Vyacheslav Werbitskij  ( Białoruś )

      

           

  • 01.08.2014  -  World Dog Show - Helsinki

                                       klasa championów, ocena doskonała

                                       Sędzina : Kathy Gorman ( Anglia )

 

 

Rodowód

  • jota

 

JOTA ARAGONESSA  A-Awa  jest matką ORDONKI  A- Awa, siostrą JANET J. A-Awa i ciocią UT SUPRY  A-Awa

                                                  i ULVERA  A-Awa ;

 


 

JANET J. A-Awa  (ur. 28.12.2010 r.) HD-A

Champion Polski

 

Matka: Champion Polski PRYMA A-Awa HD-A
Ojciec: Multi Champion, Zw. Świata Nani's Clay Pigeon "Homer" HD-A

 

  • janka-1
  • janka-2
  • 1obraz-061
  • P1

  • 1janka3miejsce
  • P2

 

Osiągnięcia :

  • 18.01.2012  -  Wystawa Krajowa -  Mielno odział Koszalin

                                       ocena doskonała, lokata I, CWC, NDSwR, BOB

 

                                       BEST OF GROUP lokata III

                                        

                                      Sędzia : Wojciech Burski

                                   

 

  • 30.01.2012  -  Wystawa Krajowa - Świebodzice oddział Wałbrzych

                                       klasa otwarta, ocena doskonała, lokata II

                                       Sędzina : Krystyna Opara

 

  • 06.01.2013  -  Wystawa Krajowa - Mielno odział Koszalin

                                        klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, NDSwR, BOB

 

                                        BEST OF GROUP lokata II

 

                                        Sędzia : Andrzej MAnia

 

  • 14.04.2013  -  Pawłowice ORŁ Legnica, Próby polowe wyżłów, dyplom I stopnia, (87/100 pkt.);

 

  • 01.04.2014  -  Wystawa Międzynarodowa CACIB - Leszno PRESTIGE 2014

                                       klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC. Ukończony Championat Polski.

                                       Sędzia : Tadeusz Chwalny

 

Rodowód

  • janet-j

 

JANET J.  A-Awa  jest matką  UT SUPRY  A-Awa i ULVERA  A-Awa, siostrą JOTY ARAGONESSY  A-Awa

                                                i ciocią ORDONKI  A-Awa ;

 


 

GEORGIA Atria Cordis 'GAMA'  (ur. 28.08.2011 r.) HD-B

Champion Polski

 

Matka: Inter Champion (CIE) Multi Champion V-ce Zw. Świata Bromhund Werwa HD-A
Ojciec: Ch. Nani's Smart Aleck

 

  • 1123
  • 2505

  • georgia1miejsce

 

Osiągnięcia :

 

  • 18.01.2012  -   Wystawa Krajowa - Mielno odział Koszalin

                                        klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, Junior - BOB

                                        Sędzia : Wojciech Burski

 

  • 30.01.2012  -   Wystawa Krajowa - Świebodzice oddział Wałbrzych

                                        klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I, CWC, NDSwR, BOB

 

                                         BEST OF GROUP lokata I

 

                                         Sędzina : Krystyna Opara

                                         Sędzia BOG : Janusz Opara

 

  • 06.01.2013  -  Wystawa Krajowa - Mielno odział Koszalin

                                       klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I, CWC

                                       Sędzia : Andrzej Mania

 

  • 14.04.2013  -  Pawłowice ORŁ Legnica, Próby polowe wyżłów, dyplom I stopnia, (83/100 pkt.); 

 

  • 30.06.2013  -  Wystawa Międzynarodowa CACIB - Szczecin

                                       klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I. CWC, NDSwR, CACIB. Ukończony Championat Polski.

                                       Sędzia : Espen Engh  ( Norwegia )

 

Rodowód

  • georgia-atria-cordis

 

Weimaranus YELLOW TAXI 'TUBA' (ur. 22.02.2012 r.) HD-A  

Champion Polski

 

Matka: Multi Champion, EVERLASTING GREYNESS WEIMARANUS Duma Kazana
Ojciec: Zw. Świata, 2x Klubowy Zw. Świata Weimaranus QUIZMASTER :Luis" HD-A

 

  • 01
  • 02

 

Osiągnięcia :

 

  • 14.04.2013  -  Pawłowice ORŁ Legnica - Próby polowe wyżłów, dyplom I stopnia, (86/100 pkt.);

 

  • 13.10.2013  -  Wystawa Krajowa - Gorzów Wielkopolski

                                       klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I, CWC

                                       Sędzina : Marlena Jakubowska

 

  • 01.03.2014  -   Wystawa Międzynarodowa CACIB - Drzonków, o/Zielona Góra

                                         klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, res.CACIB

                                        Sędzina : Alenka Pokorn  ( Słowenia )

                                        

  • 25.01.2015  -   Wystawa Krajowa - Głogów, o/Legnica

                                        klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC. Ukończony Championat Polski;

                                        Sędzina : Dorota Witkowska

 

 

 

  • P1330831

 

Rodowód

  • yellow-taxi

 

Weimaranus YELLOW TAXI jest matką TANGO  A-Awa ;

 


 

POLKA A-Awa (ur. 02.10.2006 r.) 

Champion Polski 

Młodzieżowy Champion Polski

 

Matka: Ch.Pl., Zw. Europy FRAZA Kacze Gniazdo
Ojciec: Ch.Pl., Mł. Ch.Pl. ELEGANT ELXANDER Duma Kazana

 

Osiągnięcia :

 

  • 01.07.2007  -  Wystawa krajowa - Gorzów Wielkopolski

                                       klasa szczeniąt, ocena wybitnie obiecująca, lokata I, Najlepsze Szczenię W Rasie

 

                                        BEST IN SHOW PUPPIES lokata III !!!

 

  • polka2bg

 

                                        Sędzia  : Adam Stasiak

                                        Sędzia BIS Puppies : Zygmunt Jakubowski

 

 

  • 29.07.2007  -   Wystawa Krajowa - Będzin

                                        klasa młodzieży,  ocena doskonała, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, Junior BOB, BOG I, BOG JUNIOR I

 

                                    

                                          BEST IN SHOW JUNIOR lokata III  !!!

 

                                          BEST IN SHOW  lokata III  !!!

 

                                

 

  • polka6bg
  • polka12bg
  • polka13bg
  • polka10bg
  • polka11bg

 

                                        Sędzina BOB : Małgorzata Lorenc

                                        Sędzina BOG : Dorota Witkowska

                                        Sędzia BOG Junior  / BIS Junior : Jaroslav Kubala ( Slovakia )

                                        Sędzia BIS : Piotr Śliwka

 

 

  • 05.08.2007  -   Wystawa Krajowa - Legnica

                                        klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I, Zwycięzca  Młodzieży

                                        Sędzina : Magdalena Świętoń

                                        

                                     

  • 01.09.2007  -   Wystawa Klubowa - Czerniejewo

                                        klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata II

                                        Sędzia : Aleksander Skrzyński

 

  • 30.09.2007  -   Wystawa Międzynarodowa CACIB - Wrocław

                                        klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata I (1/5) Zwycięzca Młodzieży, Junior BOB

 

                                         BEST OF GROUP JUNIOR lokata I

 

                                         BEST IN SHOW JUNIOR lokata II !!!

 

  • polka01bg
  • polka03bg
  • polka04bg

  • polka05bg

              

                                        Sędzia BOB / BOG Junior : Peter Beyerrsdorf  ( Denmark )

                                        Sędzia BIS Junior  : Piotr Śliwka

 

  • 10.11.2007  -   Wystawa Międzynarodowa CACIB - Poznań

                                        klasa młodzieży, ocena doskonała, lokata II (2/6)

                                        Sędzia : Vladimir Piskay ( Slovakia )

 

  • 25.01.2008  -   Wystawa Krajowa - Legnica

                                        klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, NDSwR, BOB

 

                                       BEST OF GROUP lokata II

 

                                       Sędzina : Małgorzata Supronowicz

                                       Sędzia BOG : Andrzej Kaźmierski

                           

  • 27.04.2008  -  Wystawa Międzynarodowa CACIB - Opole

                                       klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, CACIB, NDSwR

                                       Sędzina : Dorota Witkowska

 

  • 01.06.2008  -  Wystawa Międzynarodowa CACIB - Leszno

                                       klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, CACIB, NDSwR, BOB

                                       Sędzina : Krystyna Opara

 

  • 07.06.2008  -   Wystawa Krajowa - Antoninek

                                        klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, NDSwR

                                        Sędzia : Andrzej Mania

 

  • polka7bg
  • polka8bg

 

  • 28.09.2008  -   Wystawa Międzynarodowa CACIB -  Wrocław

                                        klasa otwarta, ocena doskonała, lokata 2/6

                                        Sędzina : Ewa Szeliga - Szeremeta

 

  • 05.10.2008  -  Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich - Przechlewko

                                       klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, NDSwR, BOB

 

                                     BEST OF GROUP lokata III

 

                                     Sędzina : Małgorzata Lorenc

 

 

 

Rodowód

  • polka-a-awa

 

POLKA  A-Awa  jest córką  FRAZY Kacze Gniazdo, ciocią JOTY ARAGONESSY  A-Awa ( matka ORDONKI  A-Awa )

                           i JANET J.  A-Awa ( matka UT SUPRY  A-Awa i ULVERA  A-Awa )

 


 

FRAZA Kacze Gniazdo (ur. 21.09.2003 r.) ---- w naszej pamięci

Champion Polski

Zwycięzca Europy

 

Matka: Ch.Pl. ALBA Polne
Ojciec: Int.Ch., Ch.Pl., Zw. Świata, Zw. Europy AfterNani's KNIGHT RIDER

 

Osiągnięcia :

  • Próby polowe - Dyplom I stopnia (90/100 pkt.);

 

  • 04.09.2004  -   Wystawa Krajowa - Zielona Góra

                                      klasa młodzieży, lokata I, Zw. Mł., BOB

 

                                      BEST OF GROUP lokata III

                                         

                                       Sędzia BOG : Tadeusz Chwalny

 

  • 13.02.2005  -  Wystawa Krajowa - Bydgoszcz

                                     klasa pośrednia, ocena dosk. lokata I, CWC, NSWR, BOB

 

                                     BEST OF GROUP lokata I

 

                                      Sędzina : Dorota Witkowska

 

  • 18.03.2005  -   Wystawa Międzynarodowa  CACIB - Katowice

                                      klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I, CWC, CACIB, NSwR, BOB

 

                                       BEST OF GROUP lokata III

 

                                        Sędzia : Istvan Nagy ( Hungary )

 

  • 24.04.2005  -   Wystawa Międzynarodowa CACIB - Opole

                                      klasa pośrednia, ocena doskonała, CWC, CACIB, N.S.w R

                                      Sędzina : Krystyna Opara

 

  • 01.05.2005  -  Wystawa Międzynarodowa CACIB - Łódź

                                     klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I, CWC, CACIB, NSwR, BOB

 

                                      BEST OF GROUP lokata III

 

                                       Sędzina BOG : Tatiana Urek ( Slovenia )

 

  • 29.05.2005  -   Wystawa Międzynarodowa CACIB - Leszno

                                      klasa pośrednia, ocena doskonala, lokata I, CWC, NSwR, CACIB

                                      Sędzina : Dorota Witkowska

 

  • 04.06.2005  -  Europejska Wystawa - Tulln (Austria)

                                         klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I

 

                   

                          Zwycięzca Europy - CAC, CACIB

                                           

 

                                                Zwycięzca Rasy - BOB

 

 

 

 

  • 10fraza-zwyciezca
  • 1fraza-zwyciezca
  • 4fraza-zwyciezca

  • 5fraza-zwyciezca
  • 6fraza-zwyciezca
  • 7fraza-zwyciezca

  • 8fraza-zwyciezca
  • wyzel-weimarski-FRAZA-dyplom1
  • wyzel-weimarski-FRAZA-dyplom2

FRAZĘ na ringu w Tulln prezentowała Barbara Gołębiowska. Bardzo Tobie Basiu za to dziękujemy!

 

                                       

                                        

                                         Sędzia : Marek Roszkiewicz

 

  • 25.06.2005  -  Wystawa Międzynarodowa CACIB - Kraków

                                     ocena doskonała, lokata I, CWC, NSwR, CACIB, BOB

                                      

                                      BEST OF GROUP lokata II

 

                                       Sędzina : Dorota Witkowska

 

  • 13.08.2005  -  Wystawa Międzynarodowa CACIB - Sopot

                                     klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata I, CWC, NSwR, CACIB, BOB

 

                                      BEST OF GROUP lokata I

 

                                       Sędzia : Stefan Sinko ( Slovenia )

 

  • 21.08.2005  -   Wystawa Krajowa - Toruń

                                      klasa otwarta, ocena doskonała, lokata I, CWC, NSwR, BOB

 

                                      BEST OF GROUP lokata I

 

                                        Sędzia : Andrzej Brabletz

 

  • 26.02.2006  -  Wystawa Championów - Leszno

                                     ocena doskonała, lokata I, CWC, N.S.w R.; Zwycięzca Wystawy Championów

                                     Sędzina : Elżbieta Sobieszczańska

 

  • 28.05.2006  -  Wystawa Międzynarodowa CACIB - Leszno

                                     klasa championów, ocena doskonała, lokata I, CWC, NSwR, CACIB

                                     Sędzia : Piotr Śliwka

 

  • 03.06.2006  -  Wystawa Psów Ras Myśliwskich - Poznań Antoninek

                                     klasa championów,ocena doskonała, lokata I, CWC, NSwR, Zwycięzca Rasy

                                     Sędzina : Małgorzata Lorenc

                                       

  • 11.06.2006  -  Wystawa Europejska - Helsinki

                                    klasa championów, ocena doskonała, lokata I

                                    Sędzia : Paavo Mattila ( Finland )

 

 

Rodowód

 

  • fraza-a-awa

 

FRAZA Kacze Gniazdo  jest matką POLKI  A-Awa i babcią JOTY ARAGONESSY  A-Awa ( matka ORDONKI  A-Awa )

                                       i JANET J.  A-Awa ( matka UT SUPRY  A-Awa i ULVERA  A-Awa ) ;