Menu Zamknij

Wyżeł weimarski szczenięta, szczeniaki, mioty – hodowla A-Awa

Szczenięta wyżłów weimarskich A-Awa – mioty

Szczenięta wyżeł weimarski

W hodowli A-Awa Weims (FCI) posiadamy rasowe szczenięta do wydania. Ta informacja na pewno zainteresuje wszystkie osoby, które chciałyby powitać w swoim życiu nowego, czworonożnego domownika. Szczenięta, które mogą Państwo obejrzeć w naszej hodowli, to młode dziedziczące geny od najlepszych championów osiągających sukcesy zarówno na zawodach krajowych, jak i międzynarodowych. O rodzicach naszych szczeniąt mogą Państwo przeczytać w przeznaczonych im zakładkach na naszej stronie internetowej. Odnajdą tam Państwo szczegółowe opisy oraz charakterystyki naszych psów i suk wraz z ich rodowodami i wykazem osiągnięć.

Dobro szczeniąt

Dobro zwierząt jest dla nas bardzo ważne, dlatego zależy nam, by nasze wyżły weimarskie trafiły do odpowiedzialnych właścicieli, którzy dokładnie znają specyfikę rasy i są w stanie zapewnić szczeniakom dobre warunki do rozwoju. Jeżeli zatem szczeniaki wyżła weimarskiego to Państwa marzenie, które zostało dokładnie przemyślane – zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 602 656 234. Udzielimy Państwu wszelkich informacji o miocie oraz dostępności piesków, a także umówimy się na spotkanie, podczas którego poznają Państwo szczeniaki.

Szczeniaki wyżeł weimarski

Cena szczeniąt

Cena szczeniąt wyżła weimarskiego to często bardzo indywidualna sprawa. Zależy między innymi od płci, czy tego, jak bardzo utytułowani są rodzice szczeniaka. W celu informacji na temat cen w aktualnych miotach serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami